آخرین خبرها

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، موید حسینی صدر امروز در حاشیه دیدار از میزان پیشرفت جاده های خوی به همراه مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی، اظهار داشت: امسال برای بودجه راه های خوی و چایپاره از سه محور اعتبار اختصاص یافته است.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی افزود: سه راهی خوی به سلماس اعتبار مستقلی دارد و در ردیف بودجه امسال مدنظر گرفته شده است محل دیگر از ماده ۱۸۰ قانون هست...

ارسال خبر: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۲۹۳۲
ارومیه؛ مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از احداث ۴۳۹ کیلومتر بزرگراه، راه اصلی و راه روستایی در سطح استان طی سالجاری خبر داد.

خلیل محبت خواه در گفتگو با خبرنگار مهر...

ارسال خبر: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۲۹۳۳
ارومیه؛ مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی افسردگی در بین قشر بانوان را عامل اصلی گرایش آنها به مصرف مواد مخدر اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، شهلا تاجفر ظهر...

ارسال خبر: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۲۹۳۴
ارمیه؛ معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی بر لزوم ایجاد، توسعه و تقویت زنجیره های تولید بخش طیور به عنوان تنها راه نجات این صنعت از رکود تاکید کرد.

سید فضل...

ارسال خبر: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۲۹۳۵
ارومیه؛ با هدف دعوت عمومی برای مشارکت در احیای دریاچه ارومیه مسابقه پیشکسوتان منتخب تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۹۸ با تیم فوتبال ۹۰ ارومیه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری...

ارسال خبر: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۲۹۳۶
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، هادی بهادری امروز در جمع خبرنگاران با تشریح برنامه های فرهنگی اجتماعی ستاد احیای دریاچه ارومیه اظهار داشت: ابن برنامه ها بر اساس برنامه ریزی های...
ارسال خبر: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۲۹۳۷
ارومیه؛ مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از هزینه اعتباری بالغ بر ۴ هزار و ۸۹۰ میلیارد ریال برای اجرای طرحهای حوزه راه استان طی امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر،...

ارسال خبر: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۲۹۳۸
ارومیه؛ معاون امورعمرانی استاندار آذربایجان غربی خواستار تسریع در تامین اعتبارات دولتی برای احیای دریاچه ارومیه شد.

به گزارش مهر، هادی بهادری ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه برنامه جامع...

ارسال خبر: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۲۹۳۹
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، حسین شیرزاد امروز در جلسه بررسی حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی که در دادگستری شهرستان بوکان برگزار شد اظهار داشت: حفاظت از اراضی ملی...
ارسال خبر: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۲۹۴۰
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، سرهنگ رسوال النقی پور امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فروردین امسال انواع سرقت در آذربایجان غربی کاهش 27.7 درصدی داشته است.

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی...
ارسال خبر: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۲۹۴۳

محمد علیپور در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، به طرح استانی شدن انتخابات اشاره و اظهار داشت: کلیات این طرح به تصویب رسیده و جزئیات آن نیز در کمیسیون...

تبلیغات